Vitajte na webe SOŠ hotelových služieb a obchodu vo Zvolene. Stránka je v rekonštrukcii.

SOŠ hotelových služieb a obchodu, ZVOLEN

Len ďalšia WordPress stránka

Hotel ACADEMIC

ADRESA:

Hviezdoslavova ul. 13, 960 01 Zvolen, Slovenská Republika

PREVÁDZKA rezervácie: (reštaurácia, rodinné oslavy, eventy)

Mob: 0915 335 288

Tel: 045/5322 745, 5241 915

HOTEL rezervácie ubytovania:

Mob: 0915 888 966

Tel: 045/5322 745

E-mail: recepcia@hotel-academic.sk

 WEB: www.hotel-academic.sk Hotel Academic je súčasťou Strednej odbornej školy hotelových služieb a obchodu vo Zvolene. Je aj vzdelávacie zariadenie pre odbory kuchár, čašník, cukrár a hotelová akadémia. Nachádza sa priamo v centre mesta.   Hotelový komplex sa skladá zo stredísk s názvami: reštaurácia Gallery, kaviareň Faux pas, piváreň, steak house Derby, kaviareň LOUNGE Bar, VIP salónika, kongresovej miestnosti a terasy.Poskytuje aj možnosť ubytovania v troch dvojposteľových izbách a manažérskom apartmáne.

Bol slávnostne otvorený 2. decembra 2002. Všetky zariadenia sú štýlovo a zaujímavo zariadené. Hotel slúži ako praktické stredisko na zvyšovanie odborných zručností študentov, ale aj ako vzdelávacie stredisko pre profesionálne firmy, zväzy a asociácie, na zvyšovanie úrovne poskytovaných služieb a propagáciu cestovného ruchu. V hoteli Academic je možné objednať si svadobné hostiny, promócie, rôzne druhy osláv podľa požiadaviek hostí. Pre podnikateľov sú poskytované služby na rôzne podujatia s kompletnou audiovizuálnou a premietacou technikou v kongresovej miestnosti i VIP salóniku. Poskytuje aj cateringové služby, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené.

 Šarm a profesionalita čašníkov Tvorcovia čarovnej atmosféry. Áno! Naši čašníci vám pripravia úžasný gastronomický zážitok. Vytvárajú príjemnú atmosféru pre svojich zákazníkov. Prax získavajú nielen v našich prevádzkach, ale aj na stážach v SRN, vedomosti a nápady z olympiád v Berlíne, Erfurte, z výstav v Salzburgu, Lipsku, Paríži, Stutgarde

Hotel ACADEMIC rozšíril svoje priestory o nový objekt s kapacitou 24 izieb (z toho 3 apartmány). Tretina ponúkaných izieb je klimatizovaná. K dispozícii je vnútorné uzamykateľné parkovisko pre 20 vozidiel, ktoré je kontrolované kamerovým systémom.

Prejsť na začiatok